Jdi na obsah Jdi na menu
 


GRAFIKA - tvorba v Gimpu

 

 Grafická dílka a pokusy,vytvořené v programu GIMP...

 

http://www.jaknaweb.com/webova-grafika-gify-animace-obrazky/grafika/veci/tuzka/Art02.gif  V této galerii bych Vám chtěl představit svoji tvorbu a pokusy v oblasti grafiky. Používám výhradně freewarový editor Gimp, který sice není primárně pro tuto tvorbu určen, ale protože v něm upravuji fotografie a naučil jsem se s ním pracovat, zkouším v něm grafiku tvořit. Jak se mi to daří můžete posoudit sami...

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpět na hlavní stranu          Fotoalbum - přehled kategorií

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 ( Kliknutím na následující odkaz opuštíte tyto stránky a bude přesměrováni na Fotobanka.cz )

Další moji grafiku si můžete prohlédnout

v mé galerii zde: 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Velice dobré

(Ondřej, 2. 10. 2011 9:56)

Dobry den, chtěl bych vám říct že máte moc pěkné obrázky, já také začínám v gimpu a hledám návody a narazil jsem na tohle, velice pěkná práce. :-)

Re: Velice dobré

(autor, 2. 10. 2011 11:21)

Dobrý den, o grafice toho v návodech sice mnoho není, ale jsem rád, když Vám nějaký postup bude užitečný, sám vím, že z počátku je každá rada drahá :-). Děkuji za pochvalu a přeji mnoho úspěšné tvorby! V. :-)

Super

(Hazi, 23. 8. 2012 12:35)

Zdravím, moc se mi líbí vaše tvorba. Já mám na počítači různé grafické editory. Každý z nich mi něčím vyhovuje a něčím ne ... Zatím zkouším Gimp a zdá se mi dobrý. Mohu se zeptat jak se vám povedli ty blesky ? moc se mi líbí.

Re: Super

(autor, 23. 8. 2012 16:32)

Zdravím a díky! Pravdou je, že Gimp sice není primárně určený k tvorbě grafiky, ale zvládá leccos :-) Nápad na vytvoření blesku není z mé hlavy. Návod jsem objevil někde na internetu, zkusil jsem si to a je tu na ukázku, co Gimp umí :-)
Hezký den, V.

GIMP galerie

(Marek, 28. 9. 2010 15:37)

Dobrý den,
troufnu si říct, že za tyto obrázky by se profi grafik rozhodně nemusel stydět. Jen tak dále, já jdu číst seriál o GIMPu.

Re: GIMP galerie

(autor, 28. 9. 2010 20:30)

Dobrý den,
velice Vám děkuji za pochvalu !!! Jsou to takové moje občasné pokusy, zkouším, co se dá v Gimpu vytvořit a pokud se něco zadaří, zveřejním výsledek pro povzbuzení ostatním... Díky za návštěvu seriálu, co se týče nějaké kapitoly o grafice - jsou v plánu, ale opravdu nevím, kdy na to dojde, chybí čas... Částečně se věnuji tomuto tématu také ve své knize, která je nyní podle informací v tiskové frontě, ale jde o to, že to co uvádím v knize, nesmím v takové podobě zveřejnit zde, takže tím se to ještě trochu komplikuje...
Přeji mnoho úspěchů v práci s GIMPem!
V. :-)